FS 17 DESTEK Yükleme Ekranında Takılı Kaldı

EmreGG

Çaylak Üye
Kullanıcı
12 Ağustos 2017
3
0
1
Arkadaşlar dün Fs 17 yi indirdim türkçe yaptım tam oynıyacaktım başlata bastım 15 dk yükleme ekranında bekledim yükleniyor yazıyor fakat açılmıyor bir tek ana menü açılıyor.

atadam

Daimi Üye
Kullanıcı
26 Mart 2017
25
0
8
Farming S. 17 oyunun son yayınladığınız forumdaki halini indirdim kurdum sorun yok fakat oyun rusça, steam.api muhabbetini yaptım ordan turkish diye değiştirdim dili fakat oyun hala rusça belki bilginiz vardır yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler

ROCET_05

Daimi Üye
Kullanıcı
1 Nisan 2015
46
4
25
Farming S. 17 oyunun son yayınladığınız forumdaki halini indirdim kurdum sorun yok fakat oyun rusça, steam.api muhabbetini yaptım ordan turkish diye değiştirdim dili fakat oyun hala rusça belki bilginiz vardır yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler
Oyunun kurulu olduğu yerde x64 ve x32 klasörünün içindeki "steam_emu" dosyasını not defteri ile açın ve "Language=Turkish" yaparsanız olacaktır.

captaınslatee

Çaylak Üye
Kullanıcı
22 Ocak 2017
13
0
18
beyler bayanlar yukleme ekranında takılı kaldı oyun yukleniyor lutfen bekleyin yazıyor ama gerisi yok başlat yazısının çıktıgı yerde sanki geip gidiyor neden böyle oluyor acilll yardımm:(:(:(:(