ETS 2 Mario Map v12.3 [1.28.x]

zuhida96

Kurucu
Site Yetkilisi
Kurucu
29 Kasım 2014
4,534
2,897
675
#1
Merhaba arkadaşlar,ETS 2' in en kapasamlı ve devasa haritalardan olan Mario Map' in yeni sürüm modu ile birlikteyiz.

:detaylar:

Yoğun bir yol, güzergah, çeşitli seçeneklerin bulunduğu çok çeşitli kesitler. Harita hepsini keşfetmek için çok büyük, oyun saatinin çoğuna ihtiyacınız olacak. Burada Avrupa, Amerika, Rusya, Ukrayna'da toplanıyor. Harita, iki kıta içerir: Avrupa ve Afrika. Avrupa ülkeleri: Norveç, İsveç, Finlandiya, İngiltere, Fransa, Almanya, Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Portekiz, İspanya, Yunanistan, İtalya. Afrika ülkeleri: Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır (hatta bir piramit bile var). Scandinavia,Going East ve Fransa Dlc gerektirir.

Yapımcılar: Mario1961, Term99, sibir
Sürüm:
1.28

:kurulum:

Kurulum: İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkarıp Belgelerim\Euro Truck Simulator 2 \mod klasörüne atmanız yeterlidir. Mod klasörüne attıktan sonra oyun profil seçim ekranındaki mod yöneticisi bölümüne gelerek scs dosyasını aktif ediniz.

:resimler:

:videolar:


:linkler:

Mario Map v12.3 Linkleri:
:simuboss: BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN :simuboss:
 
Beğeniler: isot

necati41

Deneyimsiz Üye
Kullanıcı
2 Haziran 2015
23
0
18
#8
Teşekkürler.

Tekrar Merhaba,
Harita yüklemesi çok fazla sürmüyor. Ancak başlangıç için şehir seçerek "Tamam" dediğimde oyundan atıyor. Ve yeniden başladığımda hiç bir şeyi kaydetmediğini bütün seçimleri yeniden yaparakaynı yere geldiğinde aynı şey oluyor. Modları numara sırasına göre yaptım.Olmuyor.Şimdilik vazgeçtim.