SOHBET Bugün Anneler Günü! 2018

İMPaRaToR

Kurucu
Site Yetkilisi
Kurucu
15 Eylül 2014
3,276
6,364
985
Herkese merhabalar, bugün Anneler Günü, bugün elleri öpülesi annelerimizin günü! SimuBOSS ailesi olarak, her biri birer pırlanta olan bütün annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimizle kutlamak istemekteyiz. Yılın en güzel günlerinden biri olan, Anneler Günü bu yıl (2018) 13 Mayıs Pazar gününe denk gelmektedir. Hiç bir şeye değişilemez sonsuz sevgileri, sabırları, fedakârlıkları ve güzellikleriyle her zaman bizlerin yanında olan annelerimiz yılın bir günü değil, her günü sevgiyi hak ediyor. Sevginizi katlayacak bir çiçek ve hediye almayı ihmal etmemenizi diler, :notworthy: bütün annelerimize sevgi ve saygılarımızı sunarız.:love::whistle:

Anne Sevgisi

Sıcağın sinmiş bana
Seni severim anne
Sensin bana kan veren
Sensin bana can veren.

Küçükken yudum yudum
Sütlerinle uyudum
Kulağıma ninniler
Neler söyledin neler.

Beni büyüttün anne
Beni yürüttün anne
Göremeyince seni
Kucaklarım gölgeni.

Mehmet Necati ÖNGAY

Anneler Günü Hakkında Biraz Bilgi Verirsek; Anneler Günü, anneleri onurlandırmak amacıyla kutlanan özel bir gündür. Ülkelere göre değişik günlerde kutlanmaktadır. Anneler Günü'nde annelere çeşitli hediyeler alınır. Farklı ülkelerdeki insanlar Anneler Günü'nü yılın farklı zamanlarında kutlamakta ve yaşamaktadırlar.

Bu gelenek, Antik Yunanlıların Yunan mitolojisindeki pek çok Tanrı ve tanrıçanın annesi olan "Rhea" onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlamıştır. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa'nın doğumundan 250 yıl önce Ana Tanrıça Kibele'yi anma ve onurlandırma amacıyla kutlamışlardır.
Gücünüze güç katan anneniz ile birlikte, şeker tadında bir gün dileriz.. :giggle::love:

Saygılarımızla,
SimuBOSS.Com Yönetimi
support@forum.simuboss.com

Son düzenleme:

zuhida96

Kurucu
Site Yetkilisi
Kurucu
29 Kasım 2014
4,493
2,800
675
- Sinirlenince “seni doğuracağıma taş doğursaydım” diyen annelerin,
- Çorap lokasyonu bildirirken “en son nerede çıkardıysan oradadır” diyen annelerin,
- Güdümlü terliğini tek seferde üç çocuğuna da isabet edecek şekilde fırlatabilen annelerin,
- Gün be gün annesi gibi bir anneye dönüştüğünü fark edenlerin, biyolojik annelik de neymiş en kral anne ben olacağım diye evlat edinenlerin
, “hepsi benim evladım” deyip kanadını kocaman açanların,
- Köpeğini kedisini, iguanasını
“annesi kurban olsun” diye sevenlerin,
- Doğurdum doğuracağım diyenlerin ve doğurmasam da içimde bir anne yatıyor diyenlerin, hepinizin
Anneler Günü Kutlu Olsun!
- Annesi azıcık uyusun, bu gece bebekle ben ilgilenirim diyen Baba! Senin de Anneler Günün Kutlu Olsun!

Son düzenleme: