DUYURU Adminden Önemli Açıklama: Kaptansız Gemi Yürümez

İMPaRaToR

Kurucu
Site Yetkilisi
Kurucu
15 Eylül 2014
3,295
6,479
985
Herkese selamlar, uzun zaman sonra kurucusu ve geliştiricisi olduğum Simülasyon Merkezi'nin yeni adıyla SimuBOSS'ın tekrar başındayım. Öncelikle farketmişsinizdir, isim değişikliğine gitme kararı aldım ve bunu uyguladım. Açıkça belirtmek gerekirse; SimuBOSS kar amacı gütmeyen bir organizasyon ve kuruluştur, bununla birlikte büyük bir ekip tarafından değil tamamen bu işe gönül vermiş birkaç kişi tarafından yönetilir. Yayın hayatımıza başladığımızdan bu yana en büyük amacım her zaman seviyeli ve birbiriyle etkileşim içinde olan bir topluluk oluşturmaktı. Topluluk kısmına kadar başarılı olduğumuzu görüyorum ancak seviye kısmında en ufak başarı yakalayabildiğimizi düşünmüyorum. SimuBOSS yada gelecekte yayınlayabileceğimiz herhangibir site, kendinizi deşarj edebileceğiniz, günlük hayatta insanların yüzlerine söyleyemediğiniz sözleri sarfedebileceğiniz, kin yada nefretinizi yansıtabileceğiniz bir yer değildir. Şu dakikaya kadar kaba mesajlarını bir şekilde göndermeyi başarmış çeşitli kullanıcılar olabilir ancak makalemin başında belirttiğim gibi ben SimuBOSS'ın tekrar başındayım ve devam etmelerine kesinlikle izin vermeyeceğim. Bunca olumsuzluğa rağmen aslında hiç farkında olmasanızda SimuBOSS'ın yayın hayatına devam edebilmesi için büyük bir emek harcanmaktadır. Maddi kısmınıda unutmamak gerekir tabiki. Ek olarak aldığımız olumsuz feedbackler bizi çeşitli kararlar almaya zorlamış durumda. Bunlardan ilki SimuBOSS ve SimuBOSS Forum olmak üzere birbirinden kısmen bağımsız iki platformun temellerini atmamızdır. Yani Forum'un ana siteden ayrılarak ikinci planda yerini aldığını düşünmeniz çokta yanlış olmayacaktır.

Yorum yazma zorunluluğu kaldırıldı, spamla mücadele konusunda birçok adım atıldı. Bunları herkese açık olarak burada paylaşmayacağım ancak artık normal üyeler çok daha fazla kısıtlama ile karşı karşıya olmalıdır. Silver ve üzeri kullanıcı grupları bu kısıtlamaların hiçbirinden etkilenmez.

Spam'la Mücadele İlerlemesi
  • Profil Mesajları %100
  • Profil Mesajı Yorumları %98
  • Medya Yorumları %100
  • Etiketler %99
  • Konular ve mesajlar %30
Full paylaşımlar devam edecek mi?

Bu konu hakkında onlarca mesaj gönderdiniz, sürekli olarak bize bu soruyu yöneltmektesiniz. Size cevap olarak; "limonu sıktınız sıktınız, şimdi birde ayağınızın altında çiğniyorsunuz" demek istiyorum. Kısa net olarak şu an için önceliğimiz kesinlikle bu değil. Tabiki geleceğin ne göstereceğini kimse bilemez.

Birşeyler yazmak için çekinmeyin support@forum.simuboss.com , cevap veremesek bile bütün mesajlarınızı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. :) Son olarak Simülasyon Merkezi'nin yeni adıyla SimuBOSS'ın tekrar eski ihtişamlı günlerine dönmesi için elimden geleni yaptığımı ve aralıksız çalıştığımı bilmenizi isterim.

Saygılarımla,
SimuBOSS Kurucu Admin

Son düzenleme: