scs

 1. BCRTVKCS

  ETS 2 VİDEO Duvar Saatinden Direksiyon

  Arkadaşlar size geçen yaz yaptığım direksiyonu tanıtacağım biraz. Bu videoda bu direksiyonla Euro Truck Simulator 2 oynadık. (Pedallar da var.)
 2. E

  ÇÖZÜM Base ve Scs dosyası açma Detaylı

  merhaba arkadaşlar. base ve scs dosyalarını 1 haftadır açmaya çalışıyordum bu videoyu bugün buldum. forumda paylaşmadan önce alıntı diye belirtin başınıza iş açmayın.. Video:
 3. burakdemir02

  ETS 2 DESTEK Harita Yaparken Oyundan Atma

  Selamun Aleykum Arkadaşlar Ben Harita Yaparken Mesela Prebaf dan Garage Yi Seçiyorum. Oyun Kapanıyor. Bir de Service Yi Seçince Oluyor. Geri Kalanında Olmuyor. Çözümü Nedir . Yardım Etseniz.
 4. burakdemir02

  ETS 2 Scania R Skin

  Merhaba arkadaşlar, Scania R Skin modudur. Sadece Scania R aracında çıkar. Mod Yapımcısı : Burak Demir Daha Yeni Olduğum İçin Hatalarım Olabilir. İndirme Linki : http://s5.dosya.tc/server/lytfb9/scania_skines.rar.html :simuboss:
 5. İMPaRaToR

  ETS 2 HABER Topluluğun Gücü #4 - Steam Workshop'da İlk Gün

  Merhaba arkadaşlar; SCS Software Ekibi, resmi blog üzerinden Topluluğun Gücü #4 - Steam Workshop'da İlk Gün isimli bir haber yayınladı. ETS 2 Resmi Türkiye PaintJobs Paketi çok yakında! Aktarılan bilgilere göre Euro Truck Simulator 2 Turkey Paintjobs Paketi hemen hemen tamamlandı ve oyunun 1.23...
 6. İMPaRaToR

  ETS 2 GÜNCELLEME Euro Truck Simulator 2 1.23 Açık Beta Güncellemesi Şimdi Kullanılabilir!

  Merhaba arkadaşlar, SCS Software tarafından Euro Truck Simulator 2 1.23 Açık Beta Güncellemesi‘nin Şimdi Kullanılabilir olduğu bütün hayranlara resmi blog üzerinden bildirildi. Euro Truck Simulator 2 1.23 Güncellemesi Steam üzerinden Açık Beta olarak bütün oyunculara sunuldu. Herzamanki gibi...